DETEKTYWA POZYTYWKI SPACER PO TYM, CZEGO JUŻ NIE MA

Z Detektywem Pozytywką spotkaliśmy się już w Muzeum Mydła i Historii Brudu oraz w Wieży Ciśnień Muzeum Wodociągów, a ostatnio także w Exploseum, gdzie na swoje rozwiązanie czekała nowa, wybuchowa zagadka. Na tym jednak nie koniec! Teraz Detektyw pojawi się na bydgoskich ulicach w zupełnie unikalnym, inscenizowanym spektaklu połączonym ze zwiedzaniem budynków i miejsc, których… już nie ma! Zapraszamy 3 czerwca na godzinę 15:00. Nie możecie tego przegapić!

Autorem scenariusza wydarzenia jest Grzegorz Kasdepke. Wykreowana przez niego postać Detektywa Pozytywki tym razem pojawi się – wyjątkowo – na bydgoskich ulicach, niezmiennie jednak wspierając młodych entuzjastów zagadek, wskazując ślady, dzieląc się posiadanym doświadczeniem. Dzieci będą miały możliwość wcielenia się w detektywów-amatorów. Będą tropić, węszyć i szukać poszlak.

Interaktywne zwiedzanie ma być okazją do nauki uważności i dedukcji, poznania historii Bydgoszczy oraz – oczywiście – zabawy poprzez teatr i z teatrem. Zwiedzanie z udziałem aktorów, wzbogacone o kryminalną intrygę, to szansa nie tylko na historyczny spacer, ale również na dobrą zabawę oraz niezapomniane doświadczenie. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję, by poznać miasto, wątki lokalne oraz odbyć podróż w czasie i przestrzeni.

Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 5-10 lat. By wziąć w nim udział, należy dokonać zakupu online pod poniższymi linkami:

11.09.2021, godz. 15:00KLIKNIJ TUTAJ BY KUPIĆ BILET
12.09.2021, godz. 12:00KLIKNIJ TUTAJ BY KUPIĆ BILET

Koszt biletu to 30 zł.
Zbiórka: ul. Grodzka 11, oddział Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy.

DETEKTYWA POZYTYWKI SPACER PO TYM, CZEGO JUŻ NIE MA

Daty wydarzenia:

  • 11 września 2021 r. o godzinie 15.00
  • 12 września 2021 r. o godzinie 12.00

Miejsce zbiórki: w Amfiteatrze przy Spichrzach (ul. Grodzka 11, oddział Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy)

Wstęp na wydarzenie jest biletowany i obowiązują wcześniejsze zapisy.

Bilety: 30 zł

Minione wydarzenia:

  • 03 czerwca 2021 r. o godzinie 15.00
Udział wezmą
Realizatorzy