Kameralne zakamarki

Do przestrzeni Teatru najczęściej zapraszamy przy okazji premier i spektakli. Duża scena, mała scena, foyer – to w tych miejscach najczęściej goszczą nasi widzowie. Ale przecież Teatr to znacznie więcej! To pracownie, orkiestron, budka inspicjencka, reżyserka… Jeśli jesteście ciekawi, co dzieje się za kulisami realizowanych sztuk, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia z nami tych teatralnych zakamarków, które na co dzień nie są udostępnione dla zwiedzających.

Aktywne zwiedzanie prowadzone przez teatralnych edukatorów to okazja przekroczenia bariery, jaką jest scena. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zajrzeć za drugą stronę kurtyny, w „Kameralne zakamarki” właśnie. Kuluary to przestrzeń magiczna i inspirująca. Jeśli chcecie zobaczyć, gdzie szyje się kostiumy albo jak wygląda teatralne centrum dowodzenia, koniecznie dołączcie do naszej teatralnej wycieczki i poznajcie Kameralny w kameralnym gronie. Zapraszamy!


Teatr nie bierze odpowiedzialności za udział nieletnich uczestników w wydarzeniach, za ich udział odpowiedzialni są ich opiekunowie.
W każdym wydarzeniu opłatę ponosi uczestnik wraz z opiekunem.
Dyrekcja Teatru Kameralnego zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w repertuarze.
Zakupione bilety podlegają zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora. Po rozpoczęciu spaceru udział w nim będzie niemożliwy. Prosimy widzów o punktualność.

Kameralne zakamarki

BILTEY DO NABYCIA TUTAJ